Europarquet

Producent lamparkietu dębowego

PL EN DE RU

O firmie

EUROPARQUET jest rodzinną firmą zajmującą się produkcją drewnianych wyrobów wykończeniowych. Firma powstała już w 1999r. Wtedy właśnie, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku na naturalne materiały podłogowe, rozpoczęto produkcję lamparkietu dębowego. W chwili wejścia na rynek przedsiębiorstwo zatrudniało 80 osób. Od momentu transformacji naszej gospodarki firma notuje coroczny wzrost poziomu produkcji. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy i kolejne suszarnie oraz ciagłe poszerzanie rynków zbytu, doprowadziły do zwiększenia zatrudnienia oraz przekształcenia się z firmy małej w średniej wielkości przedsiębiorstwo.

Głównym rynkiem zbytu dla naszej firmy jest rynek Unii Europejskiej. Szeroka gama produktów obejmująca mozaikę, parkiet przemysłowy oraz lamparkiet a także płyta meblowa, która ma zastosowanie w produkcji mebli, parapetów, schodów itp. pozwala nam na sprostanie potrzebom dzisiejszego wymagającego rynku. Oprócz standardowych produktów nasza firma stara się także sprostać zamówieniom indywidualnym.

EUROPARQUET jest usytuowany w południowo-wschodnim rejonie Polski w pobliżu dużych obszarów leśnych. Produkcja zarówno parkietu jak i płyty meblowej odbywa się zgodnie z europejskimi normami przy użyciu najnowocześniejszych linii maszynowych. Suszenie fryzy odbywa się w 25 suszarniach sterowanych komputerowo, co zapewnia wymaganą wilgotność. Suszarnie są w stanie jednorazowo wysuszyć 2000m3 fryzy. Gotowe produkty pakowane są w termokurczliwą folię, dzięki czemu zmiana wilgotności produktów zredukowana jest do minimum. Firma wciąż inwestuje zarówno w maszyny jak i w suszarnie oraz wyspecjalizowanych pracowników aby móc sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 

Polityka firmy "EUROPARQUET" SP. Z O.O. w zakresie legalnego i odpowiedzialnego procesu pozyskiwania surowców drzewnych i drewnopochodnych.


"EUROPARQUET" SP. Z O.O. policy in area of legal and responsible process of wood and wood-based materials supplies.

 

Polityka bezpieczesńtwa "EUROPARQUET" SP. Z O.O.

Hutki 5
22-440 Krasnobród
woj. lubelskie
Polska

tel. +48 693 128 893
tel. +48 785 212 073
tel. +48 84 660 70 01

© 2024 Net Partners